Travel

TRAVEL - Terčino údolí

6. července 2017 v 7:06 | Carol-World

Ahojík!
Jelikož ve středu byl státní svátek a můj táta začal malovat chodbu, mamka se rozhodla, že nás vezme někam do přírody. Konkrétněji do Terčina údolí a já si pro vás připravila menší TRAVEL, kde se dozvíte více detailů a popřípadě i nějaké informace. Jdeme na to!

TRAVEL – Den v Praze

13. května 2017 v 13:05 | Carol-WorldAhojík.
Není to tak dávno, co jsem s mamkou a s deváťáky (+ samozřejmě p. učitelky) byla na celodenním výletě v Praze. A jelikož se do Prahy dostávám opravdu málo… vlastně… doteď nemám Prahu prošlou skrz na skrz… rozhodla jsem se, že udělám další TRAVEL článek. Doufám, že se vám článek bude líbit a… jdeme na to!

TRAVEL VE FOTKÁCH

1. září 2016 v 1:09 | Carol-World


Ahojík
Mám tu pro vás další článek a už třetí TRAVEL za celý prázdniny, ale tento bude trochu jinatší než jste např. u Šumavy a u Moravy viděli Usmívající se. Tady budou fotky z jednoho dne, kdy jsem třeba byla na výletě s rodinou nebo s babičkou... Ale i fotky ze čtyř dní na Moravě s rodinou, ale jelikož jsme toho moc neprocestovali jako například s babičkou, mám tu pro vás pouze jenom ty fotky, ale doufám, že to nevadí a článek si přesto užijete.

TRAVEL - Morava s babičkou (17. 7. 2016 - 24. 7. 2016)

18. srpna 2016 v 8:18 | Carol-World
Ahojík!
Před měsícem jsem byla týden na Moravě za tetou a rozhodla jsem se, že vám napíšu další travel.


Travel - Šumava (24. 6. 2016-26. 6. 2016)

4. července 2016 v 17:20 | Carol-World
Ahojík!
Mám tu pro vás první TRAVEL, se kterým jsem popravdě nepočítala a ani jsem ho sem nechtěla dávat, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho sem dám. Tak doufám, že se vám bude líbit a popřípadě zanecháte komentář Usmívající se.
No a ještě předtím, než začnete číst, chtěla bych se vám omluvit za kvality fotek. Některé jsou tedy povedené, ale některé ne. Bohužel můj mobil není SuperPhone (jako SuperMan Smějící se) a foťák si pravděpodobně pořídím až příští rok, takže se moc omlouvám, ale doufám, že se vám fotky budou líbit.
Tak a teď už dost keců a jde se číst! Usmívající se
 
 

Reklama