Top things

TOP VĚCI ZA: květen a červen

30. června 2017 v 6:30 | Carol-World
Ahojík!
Konečně prázdniny! Tento školní rok byl (alespoň pro mě) dost vyčerpávající a já doufám, že naberu do těch dvou měsíců další síly, jelikož v posledním ročníku nás sloučí (i přesto, že jsem s tím už na 90 % smířená, stále to prostě nepochopím. Na jeden rok nás sloučit! To je prostě na hlavu!). No, ale proto tento článek nepíšu.
Další dva měsíce uběhly a já tu pro vás mám opět nachystané TOP VĚCI ZA: květen a červen. Jdeme na to!

TOP VĚCI ZA: březen a duben

30. dubna 2017 v 18:40 | Carol-World
Ahojík!
Jelikož je dneska už poslední den tohoto měsíce, rozhodla jsem se, že udělám další TOPku za měsíce březen a duben. No a já to nebudu zbytečně napínat, jdeme na to!

TOP 5 ZEMÍ, které bych chtěla navštívit

2. dubna 2017 v 10:15 | Carol-World

Jelikož jsem velký milovník cestování, historie, památek a poznávání nových míst, mám jeden velký sen: Podívat se do jiných zemí než je jenom naše oblíbená Česká republika, protože abych řekla popravdě… Česko už mám skoro z poloviny procestovanou. Hlavně mojí velkou lásku Moravu.

A těch zemí je opravdu hodně, nebála bych se ani říct, že celou Evropu nebo rovnou Zemi. Ale jelikož by takový článek neměl smysl, protože by si každý mohl domyslet určité místo, rozhodla jsem se sem dát pět TOPek, který chci určitě na sto procent navštívit a doufám, že se mi to v budoucnu podaří.

No a nebudu zbytečně napínat a jdeme na to!

TOP VĚCI ZA: leden a únor

25. února 2017 v 2:25 | Carol-World

Ahojík!

Mám tu pro vás další top věci za měsíc leden a únor, a jelikož to nechci dlouho napínat, jdeme na to!

MOJE OBLÍBENOSTI ZA ZIMU

11. února 2017 v 11:02 | Carol-WorldAhojík!

Jelikož zima bude už brzo končit (tedy alespoň v tom doufám. Už si přeji mít březen bez tlustých bund a být zkrátka zabalena až pod bradu.) zima, připravila jsem si pár TOPek mých nejoblíbenějších věcí za zimu.

I přesto, že jsem narozená v zimě, zimu absolutně nenávidím, ale přesto se nějaká ta TOPka najde. No a proto to nebudu dlouho ukecávat a jdeme na to! Usmívající se

TOP VĚCI ZA: listopad a prosinec

23. prosince 2016 v 12:23 | Carol-World

Ťuky, ťuk!
Kdo je tam?
Ježíšek.

Vánoce jsou už zítra!

Vánoční filmový klasiky

7. prosince 2016 v 7:12 | Carol-World
Ahojík!
Jelikož Vánoce už klepou na vrátka, blíží se i Vánoční pohádky/filmy. A jelikož já celé prázdniny prosedím na zadku v teplíčku, s čajem nebo horkou čokoládou v ruce u televize, napadlo mě, že bych mohla sepsat pár Vánočních klasik, které buďto sleduji, anebo mi přijdou k těm Vánocům tradiční.
No a nebudu to zbytečně dlouho okecávat a jdeme na to!

TOP VĚCI ZA: září a říjen

28. října 2016 v 13:30 | Carol-World
Ahojík!
Dneska mám pro vás připravený článek TOP VĚCI. Jelikož jsem TOP VĚCI ZA ZÁŘÍ nestihla vydat, rozhodla jsem se, že ho vydám společně se říjnem a v tom momentě jsem se i rozhodla, že bych ty dva měsíce mohla vydávat dohromady. Co myslíte? Bude to určitě lepší, ne? Usmívající se

No, a abych to zbytečně dlouho neukecávala, jdeme na to!

Moje filmové a seriálové TOPky

22. září 2016 v 9:22 | Carol-World
Ahojík!
Dneska tu pro vás mám další článek a tentokrát jsem se inspirovala od jedné youtuberky, která natáčela její oblíbené filmy/seriály. A jelikož se mi tenhle nápad líbil, sepsala jsem vám deset mých filmových a seriálových TOPek.
Doufám, že se vám článek bude líbit a těším se v komentářích na vaše typy a TOPky Usmívající se.

TOP VĚCI ZA srpen

5. září 2016 v 9:05 | Carol-World

Ahojík!

Školní rok nám opět začal (bohužel) a před námi je zase maraton učení, psaní písemek a dosáhnutí nejlepších výsledků.

Já se ale v tomto článku vrátím ještě krok zpátky k prázdninám, protože tu je další TOPka, tentokrát za srpen.

TOP VĚCI ZA červenec

4. srpna 2016 v 4:44 | Carol-World

Ahojík!
Taky se vám zdá, že ten červenec rychle utekl? Je to až hnus... A já za měsíc budu opět dřepět ve školní lavici a počítat dny do dalších prázdnin.

A taky se blíží Vánoce. Pro mě další... No, hnus úpně ne, ale poslední roky už mě to nebaví tak, jako kdysi. Přiznejme si, že Vánoce nejsou už to, co bývali a já si i docela všímám lidí okolo mně, kteří jsou na tom stejně. Ale tak... Vánoce jsou až za čtyři měsíce a já to nehodlám ještě řešit.

Ale abych se vrátila k článku. Abych řekla popravdě, budu muset hodně bloumat v minulosti alá červenec 2016, protože jediné, co si pamatuju, tak je jenom válení, válení a válení. Proto budu ráda, když z tohoto článku vůbec něco vznikne. A... nebudu to zbytečně napínat a jdeme na to!Smějící se

TOP VĚCI ZA červen

7. července 2016 v 7:07 | Carol-World
Ahojík!
Ještě než přejdeme k Top věcem za červen, chtěla bych vám říci, že tato série (?) článků bude každý měsíc a… popravdě nevím, co sem všechno zasmolím, ale snad se tu něco najde Usmívající se. Tak nebudu to zbytečně prodlužovat a můžeme jít na to!


 
 

Reklama