Reality/Own experience

Přátelství

10. července 2017 v 10:07 | Carol-World


"Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád."

- Elbert Hubbard

"Skvělé přátele je těžké najít, náročné opustit, a nemožné na ně zapomenout."

"Hodnotu přítele poznáme, až když jej ztratíme."
- Francois Quesnay

Můj názor na život: LIDÉ

27. května 2017 v 10:20 | Carol-WorldAhojík! Hlásím se tu opět s novým článkem, a i s novou tématikou, která se na blogu nebude sice objevovat pravidelně, ale budu jí chtít sem taky zavést. No a jako první názor jsem si vybrala na nás, na lidi.

Doufám, že se vám bude tento článek líbit a těším se na vaše názory dole v komentářích Usmívající se.

Být šedá myš nebo princezna třídy?

21. května 2017 v 10:10 | Carol-WorldAhojík!
Asi znáte takové ty klasické americké filmy ze školního prostředí, kdy lidé jsou na středních školách a mají nějaké své role. Já se nad tím zrovna nedávno zamyslela, a i přesto, že žijeme v realitě, a ne ve filmech, možná trošilinku to je i pravda. Tedy alespoň to tak občas vnímám u nás ve třídě a všeobecně na škole.

Život dětem - 1. část

25. ledna 2017 v 18:59 | Carol-World
Ahojík!
Dneska mám pro vás připravený trochu citlivější článek, ale zároveň si moc přeju, abyste si ho všichni přečetli a zamysleli se. Doufám, že se vám bude líbit a budu se těšit na vaše názory v komentářích Usmívající se.

Naše pravé já

7. ledna 2017 v 7:01 | Carol-World

Poslední dobou přemýšlím nad tím, jaké je vůbec moje pravé já a jestli nějaké mám…

Máte takové pocity občas i vy?

Já & Deník

19. září 2016 v 9:19 | Carol-World
Ahojík!
Mám tu pro vás další článek, u kterého jsem ráda, že jsem ho stihla napsat, protože škola je teprve pár týdnů a já už se topím v učení. I když, přiznám se…
Tenhle článek píšu 10. 9. a vyšel až dnes 19. 9., takže ho píšu o devět dní dřív, ale stejně. Učitel na matematiku a fyziku nám už vyhlásil písemku, kterou bych zrovna v tuto dobu měla psát (asi. Přesný datum nám neřekl Nerozhodný) a další učitelé to mají v plánu, takže jsem ráda, že jsem ráda.
No a o čem dnešní článek je? To se dozvíte za malou chviličku…

REALITY AND OWN EXPERIENCE: Nervozita

8. srpna 2016 v 8:00 | Carol-World
Ahojík!

Mám tu pro vás další článek z rubriky Reality and own experience a tentokrát mám pro vás vybrané téma, s kterým se setkávám každou chvíli a to je nervozita.


REALITY AND OWN EXPERIENCE: Trapasy

2. července 2016 v 13:05 | Carol-World
Ahojík!
Určitě každý z nás ví, co znamená slovo trapas. Trapas má více sklonů, na který reagujeme. Buď na něj reagujeme tím, že se chceme propadnout do země a zakopat se, co nejvíce to jde. Anebo na něj reagujeme tak, že se onomu trapasu zasmějeme, až nám tečou slzy od smíchu.

 
 

Reklama