Other

FOTKY: zima & jaro

9. června 2017 v 21:43 | Carol-World
Ahojík!

Už kdysi jsem milovala focení a pamatuju si, jak mě v tom i mamky kamarádka podporovala. Láska ve focení mě stále neomrzela, ale musela jsem jí omezit, jelikož jsem nikdy neměla výkonný fotoaparát ani kvalitní telefon. A vlastně doteď nemám. Jenže posledních pár měsíců jsem se do toho znovu vžila, a i přesto, že můj telefon má příšernou kvalitu, fotila jsem jako o život a vybrala devět fotek, které se mi nejvíce líbí a doufám, že se budou líbit i vám Usmívající se.

Jaro

25. března 2017 v 23:15 | Carol-World


Ahojky!

Konečně už nám končí zima a začíná nám jaro. Moje nejoblíbenější období. Sice mi začne období alergie, kdy se budu muset každý den zase ládovat prášky na alergii, ale přesto je to moje nej období. Máte taky na něco alergii (kromě školy a práce) Smějící se?

No a nebudeme to zbytečně zakecávat a JDEME NA TO!

HLÁŠKY: 1. díl

4. března 2017 v 10:10 | Carol-World

Ahojík!

Určitě sami víte jaké to je, když ze svých úst vyslovíte naprostou blbost a lidi si z toho dělají srandu. Ale co teprve, když chodíte ještě do školy, kde MIMOCHODEM se vydává školní časopis a hlášky jsou v časopise ty nejhlavnější?

To je teprve něco! Ale jelikož se naše třída skoro do novin nedostává, rozhodla jsem se, že to napravím alespoň tady na blogu, abyste zároveň i zjistili, jaký dementy mám ve třídě.

Ne, dělám si srandu. Bez nich by to nebylo ono. Takže ve finále jsem vlastně ráda, že ty dementy tam vůbec mám Smějící se.

No, a jelikož to nechci napínat, jdeme na to!BACK TO SCHOOL: 1. září

29. srpna 2016 v 8:29 | Carol-World
Nerada to říkám/píšu, ale je to tu zas...

HAUL - Prázdniny 2016

23. srpna 2016 v 8:23 | Carol-World
Ahojík!
Mám tu pro vás další článek a je to můj první HAUL, který píšu a je to první HAUL, který je zároveň i na tomto blogu. Pokud se vám bude takový typ článku líbit a třeba jednou za čas vám takový článek nebude vadit, tak třeba v budoucnu další HAUL bude Usmívající se.

Ze začátku jsem měla v plánu vám sem dát jenom věci, které jsem si koupila na Moravě, ale poté jsem si i řekla, že sem přidám dvě, tři věci, které jsem si koupila během července…

No a mohli bychom jít na to, co říkáte?!

Blogování před šesti lety

30. července 2016 v 20:25 | Carol-World
Ahojík!
Dneska mám pro vás článek, který mně napadl ze dne na den, a jelikož článek, který měl dneska správně vyjít, se mi nelíbil, musela jsem ho smazat (i přesto, že jsem si na něm dala práci) a nahradit ho jiným.

 
 

Reklama