My stories

MŮJ STRÁŽNÝ ANDĚL – jednodílovka

18. prosince 2016 v 12:18 | Carol-World

Ahojík!

Jak se máte? Už za šest dní Vánoce a já zrovna dneska slavím i svoje patnácté narozeniny. Jupí! Konečně patnáct! Už mě ta čtrnáctka unavovala a patnáctka je sama o sobě taková lepší Smějící se. Už snad od září jsem se na tenhle den těšila a sama si zrovna teď i říkám proč. Beztak občanku dostanu až na Nový rok a jediný, s kým můžu jít na diskotéku, tak je moje mamka, protože všem kámoškám ze třídy je 13-14 let. Smůla no. Ale beztak jsem se těšila a snažím si tenhle den užít Smějící seLíbající.

Ale teď k menšímu úvodu příběhu, který mám pro vás dneska připravený. Jsou to cca dva roky, co jsem zkusila, na jednom blogu s příběhy, soutěž. Byla to Vánoční soutěž ve psaní povídek s One direction. A já jí tedy po dlouhém přemlouvání sama sebe zkusila. Sice jsem nevyhrála, skončila předposlední, ale stejně jsem na tuhle povídku velice pyšná. Podle mě se povedla a docela mě štve, že jsem to s ní nezkusila i v jedné spisovatelské soutěži, která byla v září. Škoda, no. Ale včera mě napadlo, že bych jí mohla dát na tento blog. Sice jí trochu pozměním, dám jí do novější verze, ale děj a jména budou naprosto stejná.

Takže doufám, že se vám bude povídka líbit a můžeme jít na to!

P.S. Ale pokud budete chtít vidět i můj starý originál, tak mi to napište do komentáře a já vám přidám možná i odkaz Mrkající.

Na vodu jenom v záchranné vestě! - JEDNODÍLOVKA

12. července 2016 v 5:05 | Carol-World
Ahojík!
Mám tu pro vás první jednodílovku, kterou jsem neměla v plánu. Jenže! Měla jsem pro vás rozepsanou vodu, na které jsem byla 6. 7., ale když jsem si ten článek zpětně přečetla, přestal mi dávat smysl a zdálo se mi, že to není ono. Nakonec jsem se rozhodla pro to, že vzpomínky z vody si nechám pro sebe a vám připravím nový článek. A tak jsem začala přemýšlet, co přidat. Kroužila jsem očima po pokoji, doufala, že mě něco napadne, ale… nic. Takže jsem to nechala být a rozhodla se, že půjdu surfovat po internetu. Omrkla jsem Facebook, blog, email a poté Wattpad, u kterého jsem se ale zarazila. Mohla bych napsat jednodílovku… Vždyť na blogu rubriku mám, tak co mi brání?! A rovnou tam můžu zapasovat a vodu… A tradá! Máme tu jednodílovku!
Takže doufám, že se vám jednodílovka bude líbit a pokud budete chtít, tak jednodílovky budu psát častěji. Alespoň se o to pokusím Usmívající se.
Vaše Carol-World

 
 

Reklama