TOP VĚCI ZA: květen a červen

30. června 2017 v 6:30 | Carol-World |  Top things
Ahojík!
Konečně prázdniny! Tento školní rok byl (alespoň pro mě) dost vyčerpávající a já doufám, že naberu do těch dvou měsíců další síly, jelikož v posledním ročníku nás sloučí (i přesto, že jsem s tím už na 90 % smířená, stále to prostě nepochopím. Na jeden rok nás sloučit! To je prostě na hlavu!). No, ale proto tento článek nepíšu.
Další dva měsíce uběhly a já tu pro vás mám opět nachystané TOP VĚCI ZA: květen a červen. Jdeme na to!

KNÍŽKA:

U posledního TOPu jsem měla knihu Dvůr trnů a růží. A během května mi domů přišel i druhý díl, který nese název Dvůr mlhy a hněvu a já se zamilovala do této série ještě víc! Už příští rok by měl vyjít třetí díl a já vůbec nevím, jestli to vydržím. V tuhle chvíli jsem docela i na sebe naštvaná, že tu angličtinu neovládám natolik, abych riskla si tu knihu koupit v AJ verzi…
A abych nezapomněla, během měsíce červenec mám v plánu na tyto dva díly této série napsat recenzi. Tak doufám, že si jí přečtete!
ZAHRANIČNÍ HUDBA:

Mám jí stále v hlavě, stále si jí broukám a líbí se i dokonce mé mamce, což je co říct! A i přesto, že stále možná trochu truchlím nad rozpadem 1D (sice mají pauzu, ale… kdo jim tu pauzu baští? Vždycky to u kapel znamená rozpad), tahle písnička se Niallovi moc povedla a jedu ji snad non-stop!
DOMÁCÍ HUDBA:

Už je to deset let, co na pódiu vystupuje jedna zpěvačka, která zpívá česky a polsky. A i přesto, že jako dítě jsem jí vůbec neměla ráda a hodně mi vadila, jelikož jí poslouchal snad každý, tak teď se mi její písničky moc líbí a… hlavně zpívá česky! To mi u některých českých interpretů vadí… zpívají anglicky. Sice chápu, že se chtějí proslavit a podobně, ale (teď použiju mamky větu Smějící se) jsme v České republice a tady se mluví česky. Tudíž jsem ráda, když si někdy můžu poslechnout i něco českého, a ne anglicky nebo latinsky.
FILM:

Teď pět týdnů, každý pátek, dávali Hunger Games a já jeden čas tenhle film zbožňovala! Sice mě na něj kamarádka přemlouvala dost dlouhou dobu, ale teď patří do takové té mé klasiky, kde najdete i Twilight ságu. A i přesto, že jsem tuto sérii viděla už několikrát a í, kdy něco má bafnout, lekla jsem se! Vždycky!
VIDEO NA YOUTUBE:

Nejlepší video! Když jsem ho viděla poprvé, měla jsem až křeče, jaký jsem měla výbuch smíchu!
INTERPRET/ZPĚVÁK/ZPĚVAČKA/SKUPINA:

Během pár měsíců mi přirostl ke srdci Shawn Mendes. Už při jeho singlu Mercy jsem začala o něm hledat různé informace, na telefon jsem si stáhla pár jeho fotek a teď… Teď to totálně rozsekl a získal si moje místo nejen v telefonu, kde si postupně stahuji jeho písničky, ale i určité místo dalšího oblíbence v kategorii muzika.
A jaký jsou vaše TOPy?


* * *

Asi dobrý dva, tři týdny jsem nepřidávala a neskutečně mě to štve, jelikož jsem měla připravené články, ale blížil se konec školního roku a učitelé (hlavně náš p. učitel na matematiku) mají ve zvyku na poslední chvíli plašit, tudíž jsme ještě týden před uzavřením známek psali například pololetní písemku z matematiky a takhle bych mohla pokračovat snad hodinu. Zkrátka jsem se téměř nezastavila a sama byla ponořená v nervech, abych si to na poslední chvíli neposrala. Naštěstí to je v pohodě a osmí ročník jsem dokončila bez problému (tedy doufám. Tenhle článek jsem psala tři dny před vysvědčením).
A jelikož teď mám dva měsíce volna, chci toho lehce využít a znovu se tomu blogu plně věnovat. Tudíž, když se mi bude dařit, budu přidávat články po 4-5 dnech a mám opravdu připraveno všechno do detailu. O čem ten článek bude, jaký bude mít obsah a podobně. Takže snad mi to vyjde.

A to by byl pro tento článek vše.
Pro ty, kterým začínají prázdniny, užijte si je, odpočiňte si, vypněte mozek a celé ty dva měsíce na všechno serte!
A ti, co už pracují, tak si alespoň užijte dovolenou, kterou máte určitě v plánu a taky sem, tam si odpočiňte a hoďte všechno za hlavu! Protože to je opravdu třeba.

Vaše
Carol-World

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu :)

KLIK! 100% (40)

Komentáře

1 Ohněm políbená Ohněm políbená | Web | 5. července 2017 v 21:41 | Reagovat

Dvůr trnů a růží jsem četla a moc se mi líbil, po druhém se také určitě poohlédnu. Těším se na tvou recenzi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama