Fit With Carol: Výsledek

4. června 2017 v 12:36 | Carol-World |  Fit With Carol


Ahojík!
Jak víte, dala jsem si předsevzetí, že se pokusím trochu zhubnout. Abych řekla popravdě, poslední dva měsíce jsem na to už kašlala ze dvou důvodů:

1.) Váha mi nešla dolů, stále se držela na stejné úrovni
2.) Začala jsem mít zase problémy se žaludkem a s nervy, tudíž jsem se musela dát zase trochu do kupy

Docela mě to štve, ale přišla jsem na to, že bez odborné pomoci jako je Fitness trenér a jídelníček zkrátka nedám. A jak víte, tak Fitness není zrovna za pár kaček a já bych do měsíce už byla v mínusu Je na prachy.

Možná jediné, co jsem u sebe pochytila, že se mi možná trochu zpevnily nohy a všeobecně jsem už zase na té své normální kondici, kterou jsem měla ještě předtím, než jsem si zlomila prst a skoro čtvrt roku necvičila. Ale hlavně lidi! Já se naučila jíst kuskus! Ještě před dvěma měsíci bych řekla, že si tenhle humus nedám do pusy, ale teď si to ráda kombinuju s masem a zeleninou. Mňam! Sice stále trvám na tom, že to nemá žádnou chuť a je to divný, ale jím to, a to je hlavní Smějící se.No a co se týče těch nervů… Určitě jste to měli taky na školách. Zbytečně se stresujete nad známkami, samé písemky… určitě to taky znáte, a jak řekla p. učitelka na přírodopis: "A ty jsi Kájo obzvlášť citlivá…" tak u mě ty nervy se objeví snadno. Snažím se s tím samozřejmě bojovat, protože to už není poprvé, co jsem se dokázala z toho i složit (naposledy jsem se z toho složila… je to cca měsíc, kdy jsem dostala hysterický pláč, že to nezvládám, a ještě předtím jsem musela jít kvůli nervům dokonce i domů, jelikož se mi ve škole udělalo strašně špatně). Takže i kvůli tomu jsem musela hodit můj pokus o dietu stranou, jelikož jsem to začala řešit i s malým čtverečkem čokolády nebo něčím sladkým.

Ale teď už opět sladký omezuju, naposledy jsem se přežrala (a to fakt přežrala!) sladkého a nezdravého jídla na strejdově narozeninách, který měl na začátku května. Od té doby nanejvýš sem, tam malá čokoládka, anebo Jojo bonbóny, které ještě mám u sebe zakázáno nesežrat ihned. A co se týče vody… i určitě mí spolužáci by potvrdili, že jediné, co u mě vidí, tak je buď Rajec voda a voda se šťávou. Jinak Coca-Cola nebo jinou limonádu omezuju. Hlavně teď přes léto!

Abych řekla popravdě, už ani nevím, co mám psát. Vím, že to není výsledek, který jste čekali, protože abych řekla popravdě, čekala jsem u sebe taky víc. Alespoň pět kil i víc… Ale zdraví mi je přednější a já se musím naučit bojovat se svými nervy, protože když je mám, tak i nejím, a to není dobře. Tudíž žádné diety nemůžou připadat k úvaze. Jím zdravě, snažím si nezdravé jídlo dopřávat, co nejméně, piju jenom vodu, nějakou tu kondici svou mám… Držím se stále na té samé vlně, a to je podle mě lepší než přibrat.

Takže se omlouvám, jestli jsem vás zklamala, protože já osobně sama sebe zklamala, ale nic s tím neudělám a jediné, o co se budu pokoušet, tak je zdravěji jíst a hlavně… pomalu se připravovat na přijímačky, které mě čekají příští rok Nevinný.

To by byl pro tento článek vše a uvidíme se u dalšího článku, který už bude snad propracovanější než tenhle. Mějte se krásně!

Vaše
Carol-World
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu :)

KLIK! 100% (40)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama